O firmie

Firma nasza działa nieprzerwanie od 1982 roku. Mamy ponad 30 letnie doświadczenie.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z wikliny i rogożyny. Posiadamy kilka patentów na nasze wyroby. Oferujemy szeroki wybór wyrobów z wikliny, takie jak: kosze wiklinowe prezentowe, zakupowe, na grzyby, koszyki na rower, kosze z wikliny na drewno do kominka, kosze łazienkowe, różnego rodzaju skrzynki, szuflady, kufry, kuferki i walizki wiklinowe. Posiadamy również tacki, pojemniki, wiklinowe kosze  na warzywa i owoce, tace na sztućce, pieczywo.

W naszej ofercie znajdą Państwo również wyroby wiklinowe dla zwierząt: budy, kojce, legowiska oraz wiklinę do ogrodu, kosze na kwiaty, skrzynki, kwietniki, maty, płoty. Posiadamy też meble z wikliny: fotele wiklinowe, krzesła, stoły, fotele bujane, szafki, półki, komody, etażerki. Cały czas wprowadzamy do oferty nowe produkty.

Wyroby wiklinowe są prawdziwym rękodziełem. Każdy nasz kosz jest wyplatany ręcznie, przez co produkty te są niepowtarzalne. Wyroby nasze można obejrzeć i wybrać coś dla siebie w naszym sklepie firmowym w Świdniku. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju kosze i wyroby wiklinowe na zamówienie.

Zapraszamy serdecznie i życzymy udanych zakupów!

WIKLINIARSTWO Andrzej Bobruś

21-040 Świdnik

ul. Drewniana 35

Zapraszamy:

poniedziałek - piątek 8-18,

sobota 8-14

Tel: +48 81 468 83 08

kom: 601 402 058

Mapa dojazdu:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl